Název: Rock’n’Ride (rokenrajd)

Datum konání: 28-30.7.2017

Pořadatel: 4K City s.r.o. (Podmolbrothers, Martin Koreň a bratři Kuklíkové)

Kontakt: info@rocknride.cz

Rock N Ride (RNR) je o terénních motorkách a muzice. Akce se bude konat opět v MX areálu na Kavčáku u Benešova a zrodila se na pilířích freestyle motokrosu (FMX) v roce 2013. Od té doby se  stala nejatraktivnější letní podívanou pro FMX komunitu. RNR byla vždy akce pořádaná jezdci pro jezdce. Rozrostl se nám organizační tým a nyní je naším cílem vytvořit největší festival terénních motorek v České republice. K FMX se letos připojí Super Enduro a memoriální závod Jaroslava Kuklíka. K organizovanému programu chystáme enduro vyjížďky, kde se účastníci s motorkami budou moct povozit na 6km dlouhém uzavřeném okruhu. To vše s doprovodem živé hudby a večerní party s DJ’s. Buďte u toho I vy.

Jak se k nám dostanete?

Doporučujeme nastudovat cestu předem, aby za Vaši případnou nepřítomnost na festivalu nemohla špatná lokace. Cesta není nijak složitá, ale motokrosový areál Kavčák je přece jen umístěn trochu mimo civilizaci mezi Bouštickým potokem a okolními lesy. Z Benešova se do parku dostanete po silnici č. 110.

GPS souřadnice: 49°47’35.025″N, 14°42’38.476″E

 

Uvitak_tisk

 

Kempování přímo v parku? Ano.

Stanové městečko bude umístěno přímo v areálu festivalu, kdykoliv tedy budete moci složit hlavu ve stanu, karavanu, autě, vrtulníku, prostě v tom, co si přinesete/přivezete. Stanování a parkování je započteno v ceně vstupenky, nemusíte tedy platit žádné další poplatky. Stanové městečko NEBUDE hlídané a ačkoliv jsme všichni od freestyle motocrossu skvělá parta a věříme, že by se v průběhu festivalu nic neztratilo, doporučujeme nechat cenné věci pro tentokrát raději hezky doma v teple:)

Jídlo a pití zajištěno!

Potrpíme si na dobrém jídle a kvalitním pivu a tak na RNR bude široký výběr šmaků a nápojů. Na festivalu nelze čekat kulinářský zážitek jako z hotelu de Paris, ale určitě si pochutnáte. Proto vážení, zanechte prosím pro tentokrát plastové i jiné láhve s vlastním obsahem doma, aby se u vstupních bran neutvořil po kontrole Plastic Hill. Věřte, že o Vaše hrdla bude dobře postaráno po celou dobu festivalu.