Název: Rock’n’Ride

Datum konání: 27-28. 9. 2019

Email: martin@fmx4ever.com

Místo: MX Areál KBS UAMK Benešov u Prahy.

 

IMG_1586_RNR_Riders

 

Rock’N’Ride je o terénních motorkách a nespoutané afterparty. K vidění jsou 3 motocyklové disciplíny. Vytrvalostní závod Country Cross, SuperEnduro a Freestyle Motocross (FMX) v čele s Mistrem Světa a několikanásobným medailistou X-Games Liborem Podmolem. To vše s doprovodem živé hudby a večerní párty s DJ’s. Akce se koná 27 a 28 Září. V ceně lístku je zahrnutý vstup na páteční tréninky, warm-up párty, parkování a kempování. V sobotu Vás čeká nabitý celodenní program plný adrenalinu. Na Rock’N’Ridu je vše na dosah ruky. Uvidíte jak závodníci zdolávají extrémně těžký terén plný kamenů a klád. Při soutěži o nejlepší jízdy FMX se vám zatají dech. Jezdci skáčou až 24m daleko a 10m vysoko. Při svých skocích předvádějí akrobatické prvky, které jsou daleko za hranicemi fyzikálních zákonů. 

 

Libor_Podmol

 

Jak se k nám dostanete?

Doporučujeme nastudovat cestu předem, aby za Vaši případnou nepřítomnost na festivalu nemohla špatná lokace. Cesta není nijak složitá, ale motokrosový areál KBS UAMK (Kavčák) je přece jen umístěn trochu mimo civilizaci mezi Bouštickým potokem a okolními lesy. Z Benešova se do parku dostanete po silnici č. 110.

 

IMG_2016_RNR

 

Kempování přímo v parku? Ano.

Stanové městečko bude umístěno přímo v areálu festivalu, kdykoliv tedy budete moci složit hlavu ve stanu, karavanu, autě, vrtulníku, prostě v tom, co si přinesete/přivezete. Stanování a parkování je započteno v ceně vstupenky, nemusíte tedy platit žádné další poplatky. Stanové městečko NEBUDE hlídané a ačkoliv jsme všichni od motorek skvělá parta a věříme, že by se v průběhu festivalu nic neztratilo, doporučujeme nechat cenné věci pro tentokrát raději doma.

 

IMG_1387_RNR