Časový harmonogram RocknRide 2017

Pátek 28.7.2017

12:00 Otevření areálu

18:00 – 21:00 Formální a technické přejímky (pro sobotní i nedělní závody)

18:00 – 18:30 Cassida FMX Show

19:00 – 19:15 Freestyle kole + pit bike exhibice

19:30 – 19:55   Cassida FMX – Best whip contest

20:00 – 20:20   Vyhlášení vítězů Cassida FMX Best whip

20:30 – 22:00   Koncert – Prague Conspiracy

22:00 – 2:00   Afterparty, DJ’s Rambo a Zadnice, DJ El Barto

 

Sobota 29.7.2017

7:30 – 8:30 Formální a technické přejímky (pro sobotní i nedělní závody)

8:30 – 8:50 Rozprava s jezdci ohledně SUPERENDURO závodu

9:00 – 11:00 Volné tréninky SUPERENDURO

11:00 – 12:00   Volné tréninky Cassida FMX

11:45 – 13:15 Kvalifikace SUPERENDURO

13:30 – 14:30  Koncert – Základní Vzdělání / Podpisová akce FMX a enduro jezdců

14:30 – 15:00   Cassida FMX show

15:30 – 15:40 SUPERENDURO 1/4 Finále – skupina A (délka závodu 3 kola)

15:40 – 15:50 SUPERENDURO 1/4 Finále – skupina B (délka závodu 3 kola)

15:50 – 16:00 SUPERENDURO 1/4 Finále – skupina C (délka závodu 3 kola)

16:00 – 16:10 SUPERENDURO 1/4 Finále – skupina D (délka závodu 3 kola)

16:30 – 16:45 SUPERENDURO Semifinále – skupina 1 (délka závodu 4 kola)

16:45 – 17:00   SUPERENDURO Semifinále – skupina 2 (délka závodu 4 kola)

17:30 – 19:30 Formální a technické přejímky (pro nedělní závody)

17:30 – 18:00   Cassida FMX best trick contest

18:30 – 19:00  SUPERENDURO Finále (délka závodu 5 kol)

19:00 – 19:15   Vyhlášení vítězů SUPERENDURO + Cassida FMX best trick

19:15 – 19:45   Cassida FMX show

20:00 – 21:00   Koncert – Jakub Děkan

21:30 – 2:00     Afterparty + DJ Cifiman, DJ El Barto

 

Neděle 30.7.2017

6:00 – 7:00 Formální a technické přejímky (pro nedělní závody)

7:20 – 7:40 Rozprava s jezdci + vyvěšení startovních časů

8:00 -10:30 Závod kategorie HOBBY E1 + HOBBY OPEN (4 kola)

11:30 – 12:00 Vyhlášení vítězů kategorie HOBBY E1 + HOBBY OPEN

11:00 – 14:00 Závod kategorie B-E1 + B OPEN (5 kol)

15:00 – 15:30 Vyhlášení vítězů kategorie B- E1 + B OPEN

14:30 – 17:30 Závod kategorie A (5 kol) + VET (4 kola) + ŽENY (4 kola)

18:00 – 18:30 Vyhlášení vítězů kategorie A, POHAR J.K.,VET., ŽENY