Časový harmonogram RocknRide 2018

Pátek 10.8.2018

12:00 Otevření areálu pro jezdce

15:00 – 21:00 Formální a technické přejímky pro Country Cross (Memoriál J.K.) + SuperEnduro

15:00 – Otevření areálu pro veřejnost

16:00 – 19:00 Volné tréninky FMX

16:00 – 19:00 Volné tréninky SuperEnduro

19:30 – 22:00 Warm-up Party

 

Sobota 11.8.2018

6:30 – 7:30   Formální a technické přejímky pro SuperEnduro

6:30 – 9:00   Formální a technické přejímky pro Country Cross (Memoriál J.K.)

8:00 Rozprava s jezdci SuperEnduro (v místě přejímky)

 

8:30 – 8:50   SuperEnduro – Měřená Kvalifikace HOBBY – 1.skupina

8:55 – 9:15   SuperEnduro – Měřená Kvalifikace HOBBY – 2.skupina

9:20 – 9:40   SuperEnduro – Měřená Kvalifikace PROFI – 1.skupina

9:45 – 10:05   SuperEnduro – Měřená Kvalifikace PROFi – 2.skupina

 

10:00 – 11:00   Tréninky FMX

 

10:30 – 12:30   Country Cross – Memoriál J.K. – třídy veterán, ženy, hobby, profi

13:00 – 13:20  Vyhlášení vítězů Memoriál J.K. – Country Cross

 

13:30 – 14:00   FMX Kvalifikace

 

14:10 – 14:20   SuperEnduro HOBBY 1/4 Finále – skupina A (délka závodu 5 kol)

14:20 – 14:30   SuperEnduro HOBBY 1/4 Finále - skupina B (délka závodu 5 kol)

14:30 – 14:40   SuperEnduro HOBBY 1/4 Finále - skupina C (délka závodu 5 kol)

14:40 – 14:50   SuperEnduro HOBBY 1/4 Finále - skupina D (délka závodu 5 kol)

15:00 – 15:10   SuperEnduro PROFI 1/4 Finále - skupina A (délka závodu 5 kol)

15:10 – 15:20   SuperEnduro PROFI 1/4 Finále - skupina B (délka závodu 5 kol)

15:20 – 15:30   SuperEnduro PROFI 1/4 Finále - skupina C (délka závodu 5 kol)

15:30 – 15:40   SuperEnduro PROFI 1/4 Finále - skupina D (délka závodu 5 kol)

 

16:00 – 16:15   SuperEnduro HOBBY Semifinále – skupina 1 (délka závodu 6 kola)

16:15 – 16:30   SuperEnduro HOBBY Semifinále – skupina 2 (délka závodu 6 kola)

16:30 – 16:45   SuperEnduro PROFI Semifinále - skupina 1 (délka závodu 6 kola)

16:45 – 17:00   SuperEnduro PROFI Semifinále - skupina 2 (délka závodu 6 kola)

 

17:10 – 17:40 FMX Finále

 

18:00 – 18:20   SuperEnduro HOBBY Finále (délka závodu 8 kola)

18:20 – 18:40   SuperEnduro PROFI Finále (délka závodu 8 kola)

18:50 – 19:10   Vyhlášení vítězů SuperEnduro + FMX

19:20 – 19:50   FMX Show

20:00 – 20:45   Autogramiáda jezdců

20:00 – 23:00   Koncerty

23:00 – 2:00     Afterparty